wtorek, 3 lutego 2015

Słoiczki na przydasie - organizacja pracy

Słoiczki Gerber - mam ich mnóstwo z racji tego, że mój synek przez jakiś czas pochłaniał bardzo duże ilości deserków i obiadków, nazbierało mi się ich sporo. Jak wiecie bardzo lubię nadawać rzeczą drugie życie, a słoiczki te są niewielkich rozmiarów i mają przyjemny kształt, więc można je z powodzeniem wykorzystać jako pojemniczki na przeróżne rzeczy.
A do czego ja je wykorzystuję? Do wszystkiego! Trzymam w nich guziki, zabawki z kinder niespodzianek, miodek z mniszka lekarskiego, koraliki,  świeczkę, suszone rośliny, itd. Kilka podkradła mi moja córka do swojej kuchni ;-)  Jednym słowem wszystko to, co jest małe i pląta się po domu ląduje w słoiczku :-)

słoiki gerber, słoiczki na przydasie, organizacja pracy

Recykling, słoiczki na przydasie,

recykling, słoiki, przydasie

Mój kącik powoli się rozrasta. Przydasiów ciągle przybywa, a miejsca ciągle brakuje. Ostatnio zakupiłam komódkę z Ikei i skrzynię na serwetki. Ciągle zastanawiam się w jakim stylu je pomalować, a może zostawić surowe drewno? Jak tylko zdecyduję się co z nimi zrobić pochwalę się na blogu.
Na razie nie mam możliwości stworzyć swojego kącika. Tymczasem muszę zorganizować się jakoś w pudełkach, skrzynkach itp., które porozrzucane są po całym domu :-( Marzy mi się własna pracownia, ale na razie moje marzenia muszą poczekać.

A Wy, gdzie przechowujecie swoje drobne przydasie? Macie jakieś swoje patenty?

3 komentarze:

  1. Fajnie to wymyśliłaś! ja swoje przydasie trzymam też częściowo i w różnych słoiczkach , i w pudełkach różnej wielkości, i w torebkach foliowych , i jak mi coś jest potrzebne to szukam, szukam, przerzucam i znowu szukam....Choć nie powiem , bo mam swój mały kącik z biurkiem! ale to za mało na moje SKARBY!!!!! Pozdrawiam cieplutko:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Żałuję, że nie napisałaś tego posta rok temu, kiedy jeszcze używałyśmy w domu gerberów. Ale nic straconego. Wypróbuję przy następnym dziecku. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Super pomysl! Co prawda my dzieciaczka jeszcze nie mamy ale lubie sama sobie podjesc gerberka od czasu do czasu :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...