niedziela, 1 lutego 2015

Favorite links 1/2015

Przeglądając internet ciągle napotykam na rewelacyjne strony, posty, sklepy, portale itp. Często zapisuję linki stron, które z chęcią odwiedziłabym jeszcze w wolnej chwili, jednak gdy już znajduję wolny czas, za nic nie mogę odnaleźć linków.
Dlatego postanowiłam, że pod koniec każdego miesiąca (lub na początku następnego ;-) będę publikować post z linkami godnymi polecenia, na które trafię w ciągu minionego miesiąca.

LINKI GODNE POLECENIA, STYCZNIOWE LINKI, FAVORITE LINKS


FAVORITE LINKS - STYCZNIOWE LINKI GODNE POLECENIA 1/2015
1. 6 błędów rodziców, które hamują dorosłe już dzieci - bardzo ciekawy artykuł.
2. Jeśli ktoś szuka kafelek heksagonalnych ten artykuł na pewno Go ucieszy :-)
3. Dla tych co lubią porządek - blog Niebałaganka.
4. MyHeritage - to portal społecznościowy na którym można stworzyć swoje drzewo genealogiczne :-) Ja swoje drzewo zaczęłam tworzyć kilka lat temu, niestety zapomniałam o tej stronie. Natrafiłam na nią podczas oczyszczania skrzynki meilowej i o dziwo moje drzewo nadal tam jest!
5. 5 kroków - jak ruszyć z miejsca.
6. Przepiękna aranżacja poddasza.
7. Gdyby ktoś z Was potrzebował kartkę walentynkową, a przy tym pomóc czworonogą to zapraszam do Domu Tymka.

Jeśli macie jakieś strony, portale, blogi, posty, ulubione miejsca w sieci, z którymi nie moglibyście się rozstać, piszcie proszę w komentarzach! Z przyjemnością pooglądam coś nowego!

5 komentarzy:

 1. Rok temu szukałam heksagonów i nie znalazłam nic oprócz bardzo drogiej mozaiki. Nie mniej marzy mi się większe mieszkanie za kilka lat więc ta wiedza jest cenna bo czuję, że miłość do nich nie minie mi szybko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trafiłam tu, jak w przysłowiu - po nitce do kłębka ;) - ten pomysł wpisu comiesięcznego z linkami godnymi polecenia jest po prostu rewelacyjny!!! Tysiące razy zdarzało mi się trafić na ciekawy artykuł, recenzję czy po prostu fajny blog, i moje indywidualne statystyki pokazują, jak wiele razy ponownie nie udało mi się odnaleźć przejrzanej wcześniej strony :/ Na nic zdało się notowanie na kartce papieru, czasem w kalendarzu, czasem na pulpicie komputera...
  Jeśli nie masz nic przeciwko - chętnie również u siebie zastosowałabym ten pomysł.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za polecenie bloga :))

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...