niedziela, 2 marca 2014

Agnieszka Chylińska "Zezia, Giller i Oczak"

"Zezia, Giller i Oczak" to już druga książka Agnieszki Chylińskiej. Jest kontynuacją książki "Zezia i Giller" o której pisałam wcześniej. Tym razem mała Zezia opowiada nam o przeprowadzce, zmianie szkoły, nowych koleżankach i kolegach, narodzinach braciszka.
Książka, podobnie jak poprzednia, bardzo nam się podobała. Wciąga, czyta się ją lekko i przyjemnie, z uśmiechem na twarzy. Mój maleńki synek dzięki niej dostał kolejny przydomek - "Oczak", bo tylko leży i obserwuje :-)


 Opis z ksiażki:

"Zupełnie nowe przygody Zezi, nowi przyjaciele i nowy dom. W rodzinie Zezików duża zmiana. Pojawia się trzecie dziecko! Zezia Zezik, już trochę starsza, obserwuje swoimi dziecięcymi oczami dobrze nam znany świat i oczarowuje spostrzeżeniami.

Opowieść o ciepłej i dobrej rodzinie - niby zwyczajna, a jednak niezwykle głęboka. Mądra,wzruszająca i zabawna. Dla dzieci i dorosłych."

Cytaty z książki:

"Agata powiedziała, że jeszcze nieraz Zezia będzie się żegnać z różnymi ważnymi dla niej ludźmi i poznawać nowych przyjaciół. Najważniejsze, żeby pamiętała o tym, co dobrego wydarzyło się w jej życiu dzięki tym właśnie osobom."
  "Trzeba to wypłakać, pożegnać i cieszyć się tym, co jest teraz"


4 komentarze:

 1. Spotkałam się z tą książką już wielokrotnie w różnych sklepach :)
  Pozdrawiam i zapraszam: http://ktogus.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje dziewczyny mają teraz po 2 latka i już bardzo lubią książeczki :) Jak trochę podrosną, to na pewno kupimy obydwie książeczki :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj! Dziękuję za udział w candy i życze powodzenia w losowaniu!
  Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Amazing blog I'm new follower hope you can follow me too xoxo

  http://shopaholicbyilda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...