niedziela, 22 marca 2015

LEGO DUPLO - Mój pierwszy domek.

Gdy sięgam pamięcią do dzieciństwa, gdzieś w zakamarkach pamięci odnajduję obraz maleńkich kolorowych klocków LEGO. To był niewielki zestaw zawierał dwa ludziki w kaskach, które pasowały do klocków! Pamiętam, że uwielbiałam składać te klocki! Dlatego, gdy dostaliśmy z portalu Test Me Too klocki LEGO DUPLO do testowania, bardzo się ucieszyłam! Radość była potrójna, ponieważ moje aniołki też były bardzo zadowolone z prezentu :-)

lego duplo, mój pierwszy domek,


LEGO DUPLO to seria kloców przeznaczona dla najmłodszych dzieciaków. Mogą się nimi bawić dzieciaki już od 1,5 roku życia.

Chyba nie muszę nikogo przekonywać do tego, że klocki LEGO DUPLO mają bardzo dużo zalet.
Są kolorowe, solidne, lekkie, ich elementy są na tyle duże, by dziecko nie mogło ich połknąć, pomagają w rozwoju manualnym, uczą kreatywności...

lego duplo, mój pierwszy domek,

Po przetestowaniu z moimi dziećmi klocków LEGO DUPLO Mój pierwszy domek, mogę zaliczyć je do na prawdę bardzo solidnych zabawek. Wiem co mówię, mój syn potrafi zniszczyć, niechcący oczywiście, kilkuletnie zabawki którymi bawiło się niejedno dziecko :-) Klocki niejednokrotnie służą mu jako"piłeczki", którymi bardzo chętnie rzuca :-( Swoją drogą faktycznie są to bardzo kreatywne klocki ;-)

LEGO DUPLO, MÓJ PIERWSZY DOMEK, KLOCKI LEGO
Niestety jest jedna wada tych klocków. Gdy już masz ten pierwszy zestaw, chciało by się więcej i więcej. 
Z uwagi na cenę zestawów, nie każdy rodzic może sobie pozwolić na zakup większej ilości tych klocków. Jednak ja osobiście uważam, że czasem lepiej wstrzymać się z zakupem, uzbierać większą sumę i kupić jedną porządną zabawkę, niż masę ciągle psujących się i bardzo szybko lądujących w koszu tańszych zabawek.

lego duplo, mój pierwszy domek,

Jeśli ktoś z Was chciałby się przyłączyć do świadomych konsumentów i dostać coś do testowania to zapraszam na stronę Test Me too.

A tu poniżej zamieszczam moją opinię o produkcie LEGO DUPLO na portalu Test Me Too:


TestMeToo - dołącz do nas

-----------------------------

Kochani przypominam o moim Urodzinowym CANDY ! Do wygrania drewniane serduszkowe pudełeczko - zapraszam chętnych do zapisywania się :-)

http://handmade-decoupage-pasja.blogspot.com/2015/03/urodzinowe-candy.html

Kochani życzę miłego niedzielnego popołudnia w gronie rodzinnym!

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...