wtorek, 17 września 2013

A FIVE-YEAR MEMORY BOOK

Ostatnio natknęłam się na internecie na bardzo fajny kalendarz wydawnictwa Chronicle Books:

 Jest to kalendarz obejmujący okres 5 lat, na każdy dzień przeznaczona jest tylko jedna linijka, w której wpisujemy codziennie jedno zdanie z życia dziecka, pierwsze "słowa", powiedzonka, zachowania, pomysły naszej pociechy. 
Niestety nie znalazłam nic podobnego w wersji polskiej, a szkoda, bo na pewno bym się zaopatrzyła w dwa egzemplarze - w wersji dla chłopca i dziewczynki.

Planowałam sama zrobić jakiś super notatnik na powiedzonka mojej córci - niestety ostatnio wszystko idzie nie po mojej myśli. Boję się, że zanim znajdę na to czas to moja córka będzie dorosła ;-)
Może Wy spotkaliście się gdzieś z podobnym kalendarzem, notatnikiem, albo wiecie gdzie można kupić takie cudeńka ręcznie robione???

1 komentarz:

  1. Wstyd się przyznać ale również nie mam jeszcze takiego kalendarza dla swojej córci. Wstyd ponieważ obdarowuje takowymi bliskie mi osoby, które spodziewają się dziecka, a swojej pociechy nim jeszcze nie obdarowałam. Co jakiś czas jednak zapisuje sobie jej osiągnięcia na końcu książki Murkoff Heidi, Mazel Sharon "Drugi i trzeci rok dziecka". Na końcu tej książki znajduje się parę stron które może wypełnić rodzic.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...